گزارش کارآموزی بررسی شبکه در درمانگاه ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر

سایت تخصصی هفت برگ بهترین مرجع پایان نامه ، آموزش و ارائه دهنده مقالات تخصصی

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر – کار با شبکه در درمانگاه

قیمت محصول 20000 تومان

آسان خرید کنید

تضمین کیفیت فایل

پشتیبانی 24 ساعته

20000 تومان – خرید

0 خرید

۰دیدگاه

نقش شبکه در درمانگاه

رتبه دادن به محصول

جزییات محصول

ایجاد شبکه در تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و … یکی از مهم‌ترین اقدامات به حساب می‌آید؛ چرا که ایجاد شبکه نه تنها ارتباط بین افراد یک سازمان‌ و ارتباط بین افراد با سازمان‌های مختلف را تسهیل می‌کند؛ بلکه جهت انجام کارهای لازم و اقدامات ضروری یک نظم خاصی را ایجاد می‌کند. با ایجاد شبکه در درمانگاه، اطلاعات سریع‌تر و آسان‌تر منتقل می‌شود؛ در این گزارش کارآموزی، شبکه در درمانگاه را مورد بررسی قرار داده است؛ که مختص دانشجویان رشته کامپیوتر است. این گزارش کارآموزی شامل سه بخش است؛ و هر بخش اطلاعات لازم را منعکس می‌کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی شبکه، گزارش کارآموزی کار با شبکه در مخابرات را به دانشجویان کامپیوتر، از این سایت پیشنهاد می‌دهیم.

لزوم ایجاد شبکه:

دانشجوی این دوره می‌بایست نصب ویندوز و برنامه‌های کاربردی را به راحتی انجام دهد؛ و بتواند سیستم‌های کامپیوتری را عیب‌یابی نمایند؛ و قادر به توضیح و تشریح شبکه در درمانگاه باشد؛ و با نوع سیستم پذیرش بیماران آشنایی پیدا کند. و بتواند اتصال سیستم‌های کامپیوتری درمانگاه را به راحتی انجام دهد؛ و با محدودیت‌های اتصال نیز آشنا شود.

شبکه در درمانگاه:

طی این دوره  دانشجو با شبکه و طراحی شبکه، مدل‌های شبکه مثل مدل شبکه‌های نظیر به نظیر و مدل شبکه مبتنی بر سرویس دهنده،  اجزای شبکه از نزدیک روبرو خواهد شد؛ و انواع شبکه از لحاظ جغرافیایی بررسی خواهد کرد؛ و قادر خواهد بود که پروتکل های شبکه، ابزارهای اتصال دهنده، کابل شبکه، کارت شبکه، عملکردهای اساسی کارت شبکه، چگونگی نصب کارت شبکه، تنظیمات مربوط به ویندوز برای ایجاد شبکه در هر سیستم کامپیوتری را به خوبی آشنا شود؛ و مهارت لازم را در این زمینه‌ها به دست بیاورد؛ و به راحتی بتواند به پرسنل فنی مسائل را آموزش دهد؛ دانشجو می‌بایست از لحاظ بودجه برآوردی داشته باشد؛ و تخمین بزند؛ که برای ایجاد شبکه در درمانگاه تقریبا چقدر هزینه لازم است؛ و با انواع مدل آدرس دهی و IP ثابت به طور کامل کار کند.

گزارش کارآموزی مقابله با هک و بررسی امنیت در سیسنم عامل یونیکس و ویندوز را به دانشجویان رشته کامپیوتر از این سایت پیشنهاد می‌کنیم.

قالب فایل ورد با 57 صفحه (قابل ادیت)
محتوای این فایل شامل:

فصل اول
معرفی محل کارآموزی
فصل دوم
کار های انجام شده در دوره کارآموزی
فصل سوم
تحقیق پیرامون شبکه
مقدمه
استراژی طراحی شبکه
شبکه کامپیوتری
مدل های شبکه
مدل شبکه نظیر به نظیر
مدل شبکه مبتنی بر سرویس دهنده
اجزا شبکه
انواع شبکه از لحاظ جغرافیایی
ریخت شناسی شبکه
پروتکل های شبکه
مدل  OS
ابزارهای اتصال دهنده
کابل شبکه
کارت شبکه
عملکردهای اساسی کارت شبکه
نصب کارت شبکه
تنظیمات ویندوز
آموزش پرسنل فنی
بودجه شبکه
مدل آدرس دهی IP
منابع

20000 تومان – خرید

محصولات مرتبط

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

شامل 0 فروش 8000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

لینک های مفید

جواز های ما

تعداد کاربران 361 عدد
تعداد محصولات 1416 عدد
تعداد نوشته ها 7 عدد