تاثیر گرافیک- گزارش کارآموزی امور گرافیک و چاپ ویژه دانشجویان گرافیک

سایت تخصصی هفت برگ بهترین مرجع پایان نامه ، آموزش و ارائه دهنده مقالات تخصصی

گزارش کارآموزی رشته گرافیک- آشنایی با امور گرافیک و امور چاپ

قیمت محصول 22000 تومان

آسان خرید کنید

تضمین کیفیت فایل

پشتیبانی 24 ساعته

22000 تومان – خرید

0 خرید

۰دیدگاه

رتبه دادن به محصول

جزییات محصول

تاثیر گرافیک به عنوان یک ایده بارها و بارها در زندگی خود و اطرافیان خود مشاهده نموده‌اید؛ در اصل، اساس گرافیک، ایده  و ترکیب بندی است؛  بر خلاف نقاشی که اساس آن تقلید از محیط است.  ایده های مطرح شده در گرافیک را می توان به شکل‌های مختلفی نمایش داد؛ از جمله در بیلبورد یا در کامپیوتر و در برنامه های پیشرفته می‌توان یک ایده را نشان داد. این ایده‌های گرافیکی را جهت تأثیرگذاری بیشتر می توان به شکل‌های مختلفی چاپ نمود؛  که می‌توان به چاپ سنتی، چاپ سنگی، چاپ نیمه ماشینی و چاپ ماشینی اشاره نمود. در این گزارش کارآموزی که ویژه دانشجویان رشته گرافیک است؛ تمام مباحث مربوط به تاثیر گرافیک در  امور گرافیکی و امور چاپی گنجانده شده است.

گرافیک وچاپ

تاریخچه گرافیک:

در این قسمت از گزارش علاوه بر بررسی تاریخچه گرافیک، دانشجو قادر به تشخیص گرافیک سنتی از گرافیک نوین خواهد بود؛ و کاربرد هر یک را به صورت مجزا مورد بررسی قرار خواهد داد؛ و این مسئله برای دانشجو قابل درک خواهد شد؛ که گرافیک به صورت ناگهانی ساخته نشده است؛ و تاریخچه ای را دنبال می کند. در ضمن در این گزارش تفسیری از تاریخچه هنر گرافیک نیز ارائه شده است.

تاثیر گرافیک امروزی در جهان:

از تاثیر گرافیک در زندگی اجتماعی، کاری و حتی فردی می‌توان ساعت‌ها بحث و گفتگو کرد. بیشترین تاثیر گرافیک روی جامعه صنعتی بوده است؛ بطوری که رقبا شرکتی در زمینه تبلیغات و ارائه خدمات از گرافیک به خوبی استفاده کردند؛ مثلاً در صفحه‌آرایی، تصویرسازی و طراحی لوگو آثاری از طراحی گرافیک می توانید پیدا کنید؛ بسیاری از این آثار در تلویزیون، سینما به نمایش گذاشته می‌شود. طی این گزارش مباحث تکمیلی در این زمینه و مباحثی در زمینه ی گرافیک در چاپ، گرافیک در اینترنت گنجانده شده است. گزارش کارآموزی گرافیک بررسی تئوری اهمیت صفحه آرایی را از این سایت به دانشجویان گرافیک پیشنهاد می‌دهیم.

گرافیک و چاپ

تاثیر گرافیک در علائم و نشانه ها و طبقه بندی نشانه ها جهت برقراری ارتباط:

جهت ارتباط بصری به یکسری از علائم و نشانه ها احتیاج خواهیم داشت این علائم در همه حالت، در زمان های مختلف و در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان رشته گرافیک جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ی علائم و نشانه های ارتباطی در گرافیک محیطی و بررسی کاربرد هر یک از این علائم و نوع تقسیم بندی نشانه ها می توانند به این قسمت از گزارش مراجعه کنند.

 

 

علائم گرافیک محیطی

تاریخچه نماد:

در این فصل از گزارش کارآموزی به بررسی نماد و تاریخچه نماد  و اثر آن بر روی گرافیک و گرافیک محیطی پرداخته شده است. برقراری ارتباط مهمترین هدف این نمادها است. در مواقعی که محدودیت در زمان و مکان داریم؛ می توانیم از علائم  نگارشی جهت برقراری ارتباط استفاده کنیم.  در این زمینه اطلاعاتی در این فصل  در اختیار دانشجو قرار داده شده است؛ و سرچشمه این نماد ها  نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

تاثیر گرافیک در طراحی لوگو:

تاثیر گرافیک در طراحی لوگو فصلی از این گزارش است؛ که به تاریخچه طراحی لوگو، مفهوم آرم، اشکال به کار رفته در لوگو، مفهوم نشانه‌ها و کاربرد هر یک از آن ها پرداخته شده است. جهت بخش آخر این گزارش کارآموزی، در زمینه مفهوم چاپ، تاریخچه چاپ و روش‌های چاپ مطالبی نیز گنجانده شده است.

لوگو

همچنین شما می‌توانید؛ از این سایت گزارش کارآموزی گرافیک در آتلیه عکاسی را دریافت کنید.

قالب فایل ورد با 52 صفحه (قابل ادیت)
محتوای این فایل شامل:
فصل اول
خلاصه کارآموزی
فصل دوم
تاریخچه دفتر گرافیکی
فصل سوم
مقدمه
فصل چهارم
هنر گرافیک و تاثیر گرافیک
تاریخچه هنر گرافیک
تاثیر گرافیک امروزی در جهان
علایم ارتباطی و نشانه ها در گرافیک محیطی
فصل پنجم
نمادها
تاریخچه نمادها
تاریخ علایم
تاریخ طراحی لوگو
تعریف آرم
تعریف نشانه
فصل ششم
چاپ
فصل هفتم
گزارش کارآموزی
منابع

22000 تومان – خرید

محصولات مرتبط

آشنایی با چاپ

شامل 0 فروش 6000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

لینک های مفید

جواز های ما

تعداد کاربران 894 عدد
تعداد محصولات 1568 عدد
تعداد نوشته ها 7 عدد