پروژه تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ ویژه داشجویان علاقمند و رشته معماری

سایت تخصصی هفت برگ بهترین مرجع پایان نامه ، آموزش و ارائه دهنده مقالات تخصصی

تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ

قیمت محصول 7000 تومان

آسان خرید کنید

تضمین کیفیت فایل

پشتیبانی 24 ساعته

7000 تومان – خرید

1 خرید

۰دیدگاه

کالج ارستاد کپنهاگ

رتبه دادن به محصول

جزییات محصول

اسکالج ارستاد کپنهاگ (Copenhagen Orestad College) در شهر کپنهاگ (Copenhagen) کشور دانمارک، اثری تحسین شده از این دفتر است. که در فاصله سال های 2005 تا 2007 طراحی و اجرا گردید. و کالج ارستاد کپنهاگ توانست عنوان بهترین پروژه آموزشی را در میان کشورهای اسکاندیناوی از آن خود کند. نبوغ و نوآوری‌های معماران در این ساختمان که ظاهری متعارف و معمولی دارد در فضاهای داخلی آن پنهان می باشد. ساختاری  که نه تنها به ظهور معماری متفاوتی در عرصه فضاهای آموزشی انجامید، بلکه متناسب با رویکرد نوین این کالج در خصوص نحوه آموزشی نیز می‌باشد.  از سایت هفت برگ برای دانشجویان رشته معماری موضوع بررسی ترمینال TWA و روش پیشرفته ساخت قابل دسترس است.

کالج ارستاد کپنهاگ

دفتر معماری 3XN Architecture

دفتر معماری 3XN Architecture در سال 1986 توسط هرفورت نیلسن تاسیس گردید. و پس از ده سال فعالیت حرفه‌ای، سرانجام در سال 1999 ساختمان سفارت دانمارک در آلمان، به نخستین اثر شاخص این دفتر و سکویی برای حضور آن در عرصه معماری اروپا تبدیل شد. ترکیب تکنولوژی مدرن و هنر در بناهایی زمینه گرا که سعی دارند. به شناسه هایی نمادین در بستر قرارگیری خود تبدیل شوند. رویکرد اصلی دفتر معماری 3XN Architecture می‌باشد. که امروزه به عنوان یکی از موفق ترین دفاتر معماری اروپای شرقی شناخته می‌شود.

مشخصات ساختمان کالج ارستاد کپنهاگ

در این رویکرد، “کلاس درس” که به عنوان ساختار فضایی بسته‌ای شناخته شده است. و عنصر اصلی در معماری فضاهای آموزشی قلمداد می‌شود. مرز میان کلاس و سایر فضاهای محیط آموزشی از بین رفته است. بدین ترتیب فضاهای آموزشی هر یک از چهار گرایش مستقل کالج در یکی از طبقات این بنای چهار طبقه قرار گرفته است. و به واسطه اختلاف سطح از سایرین تفکیک شده است. در هر یک از این طبقات نیز فضای مطالعه آزاد، سالن درس و فضاهای استراحت به واسطه اختلاف سطح از یکدیگر مجزا شده‌اند. سالن‌های نیمه بسته با پلانی دایره ای شکل به کلاسهای درس اختصاص یافته است. و از سطح بام آن‌ها به عنوان فضای استراحت و مطالعه آزاد استفاده شده است.

مشخصات فایل کالج ارستاد کپنهاگ

قالب فایل : پاورپوینت (قابل ادیت)
تعداد اسلایدها: 30

 

 

7000 تومان – خرید

محصولات مرتبط

طراحی ایستگاه آتشنشانی

شامل 0 فروش 45000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

لینک های مفید

جواز های ما

تعداد کاربران 840 عدد
تعداد محصولات 1568 عدد
تعداد نوشته ها 7 عدد