مولتی‌ مدیا و اثر آن بر روی گرافیک و تبلیغات ویژه دانشجویان رشته گرافیک

سایت تخصصی هفت برگ بهترین مرجع پایان نامه ، آموزش و ارائه دهنده مقالات تخصصی

مولتی‌ مدیا و تأثیرات آن بر گرافیک و تبلیغات (پایان‌نامه)

قیمت محصول 45000 تومان

آسان خرید کنید

تضمین کیفیت فایل

پشتیبانی 24 ساعته

45000 تومان – خرید

0 خرید

۰دیدگاه

مولتی‌مدیا

رتبه دادن به محصول

جزییات محصول

مولتی‌ مدیا Multimedia در لغت به معنای چند رسانه‌ای است. یعنی ارتباط و انتقال موضوع‌ها و مفاهیم با استفاده از رسانه‌های متفاوت همچون گفتار، موسیقی، عکس، متن، محرک‌ها ، محیط‌های تعاملی و رابط با کاربر که هدف آن ارتباط و انتقال بهتر است. به طور مثال: در تبلیغات، آموزش، اطلاع‌رسانی، تفریحات و … این نشان دهنده ی انعطاف‌پذیری و کاربرد بالای مولتی مدیا در هر سطحی است. امروزه مولتی‌ مدیا به هر جایی نفوذ کرده و تاثیر انکار ناپذیر خود را به همه ثابت کرده و رشد گسترش آن در تمامی شاخه‌ها که نیاز به ارتباط، انتقال و جذب مخاطب دارند به چشم می‌خورد و روز به روز نیز در حال افزایش است. در طول تاریخ تاثیر پیشرفت تکنولوژی بر ابزارهای اطلاع‌رسانی یکی عمومیت بخشی به استفاده از آن با کاهش هزینه بوده و مهمتر از آن افزایش جذابیت برای تاثیر بیشتر پیام بوده است.

مولتی مدیا و تاثیرات آن بر گرافیک

نقش مولتی‌ مدیا در گرافیک محیط

یک طراح گرافیک محیط، مخاطب، شرایط، زمان و … را می سنجد و سپس تصویرش را برای انتقال پیام طراحی می‌کند. ارتباط تصویری بدون ارتباط، فقط تصویر است و وظیفه اصلی خود را انجام نداده است. پس هدف در طراحی گرافیک خلق یک اثر به‌گونه ای است که پیامی را به مخاطب به بهترین نحو منتقل کند. در گرافیک صرف زیبایی اثر مطرح نیست، در کنار زیبایی شناسی اثر خلق شده، رساندن مفهوم مهمترین هدف است. برای رساندن پیام به مخاطب قالب‌های بسیاری وجود دارد. از طریق آگهی در مطبوعات و نشریات، بیلبوردهای شهری، نصب یک پوستر بر روی دیوار خیابان‌ها و مکان‌های عمومی و یا حتی جلد یک کتاب، کاور یک آلبوم موسیقی، بسته‌بندی یک محصول و غیره.

مولتی

ارتباط مولتی‌ مدیا با مفاهیم این پروژه

در این پروژه، مفهوم مولتی‌مدیا از پایه طی سه فصل مجزا مطرح شده که در فصل اول مقوله حرکت و چگونگی و عوامل آن بررسی شده و در فصل دوم بطن حرکت و انیمیشن به ظور کامل مورد بررسی قرار گرفته است و در نهایت در فصل سوم کانا‌ل‌های حرکتی با جزییات کامل بیان شده است.

حرکت چیست؟

حرکت مقوله ای است که انسان را همواره در طول تاریخ مجذوب خود کرده است. هر روز و هر لحظه انسان با حرکت ارتباط مستقیم دارد. حرکت، روند زمان را می‌آفریند. باعث جابجایی و تغییر مکان می‌شود. ما در جهانی پویا و پر تحرک زندگی می‌کنیم. حرکت اشکال گوناگونی دارد و می‌تواند به شکل فیزیکی، بصری و یا خیالی تعریف شود. انواع حرکت شامل:

حرکت فیزیکی: معنای جابجایی جسم در فضاهایی است که توسط عناصر مادی قابل درک باشد.

حرکت بصری: به حرکت چشم‌ها از نقطه‌ای به نقطه دیگر، حتی وقتی ساکن ایستاده‌ایم اطلاق می‌شود.

حرکت خیالی: حرکتی است که گاهی روح انسان‌ها در حالات خاصی از تن جدا می‌شود و خیالاتی را در ذهن متبادر می‌نماید و در اصل انسان را به جهان رویا و خیال می‌برد.

انیمیشن تجربی

در ابتدای قرن بیستم، پیشرفت‌های تکنولوژی و صنعتی پس از جنگ و تغییرات احتماعی اقتصادی و موقعیت‌های فرهنگی سرمایه‌داری انحصاری، در کل اروپا محرکی شد برای رد ایده‌های کلاسیک توسط هنرمندان. این اتفاق باعث انقلاب سریع انتزاعی در نقاشی و مجسمه‌سازی شد. نقاشان انقلابی کوبیست دست به تجربه ساخت فضاهای هندسی زدند. فوتوریست‌های ایتالیایی برای نشان دادن رهایی خود از قضاوت دولت حاکم، حرکت و رها شدن را بر سطح دو بعدی بوم نقش کردند. هنرمندان دادا و سورئالیسم برای عبور از سنت شروع به نمایش ناخودآگاه، خود‌به‌خودی و غیر عقلانی کردند. این جلوه‌های هنر مدرن چهارچوب‌های اجتماعی و قوانین زیباشناسی مطرح و شناخته شده در هنر را نابود کردند. این اتفاق بر موسیقی، شعر، مجسمه‌سازی، نقاشی، طراحی گرافیک و فیلمسازی تاثیر گذاشت.

مولتی‌ مدیا و اثر آن بر روی عنوان‌بندی فیلم

عنوان بندی ابتدایی فیلم اولین تصویری است که بیننده‌ها بعد از تاریک شدن صحنه تجربه می‌کنند. از دهه 1950 عنوان بندی فیلم به عنوان فیلم‌سازی تجربی در تصویر متحرک تجاری نمود پیدا کرد. عنوان بندی آغازین فیلم طراحی می‌شد تا مفهوم کلی فیلم را خلق کند و انتظاراتی درباره حس فیلم و فضای حاکم بر آن برقرار شود. در طی سال‌های 1950 سائول باس از تصاویری استعاری و وسوسه آمیز به عنوان تدبیری قصه‌گویانه برای آماده کردن ذهن تماشاگران استفاده می‌کرد. برای مثال، در آناتومی یک قتل (1959) او تصویر سیاهی داشت که از دید ناپدید می‌شد و دوباره به صورت بخش‌هایی از هم گسسته نمایان می‌شد و در هماهنگی با زمینه موزیکال لوک اگیتونز در کادری بالا و پایین می‌پریدند. حس خیانت و عذاب قریب‌الوقوع در اول کار تماشاگران را در لبه صندلی نگه می‌داشت.

قالب فایل ورد 80 صفحه(قابل ادیت)
محتوای فایل شامل:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه
فصل اول: حرکت
حرکت درفیزیک
زمان
نوروبازتابش نور
حرکت درارتباط تصویری
فصل دوم: بطن حرکت و انیمیش
انیمیشن تجربی
تکنیک های تولید تصویر متحرک
انیمیشن فریم به فریم
سل انیمیشن
پیشگامان انیمیشن کامپیوتری
طراحی گرافیک درتلویزیون
فصل سوم: کانال های حرکتی
عنوان بندی فیلم
هویت شبکه ای
برندسازی برای شبکه
بامپر
زیرنویس
مورتیس ها
فهرست برنامه تلویزیونی
بسته شبکه
کمپین های تبلیغاتی
گرافیک متحرک وتبلیغات
معناشناسی تبلیغات
گرافیک متحرک درفضای وب
تکنولوژی های مدرن
فصل چهارم: گزارش کار
نتیجه گیری
منابع و مآخذ
Abstract

موارد مشابه از سایت هفت برگ  قابل دسترس است.

پاورپوینت گرافیک سه بعدی

مولتی مدیا و تاثیرات آن بر گرافیک 

پاورپوینت تحلیل آثار گرافیکی اشتفان بوندی

آشنایی با رابط گرافیکی در زبان برنامه نویسی متلب

کاربرد حروف نگاری معاصر در طراحی گرافیک محیطی و زیورآلات (تایپوگرافی در حوزه جواهرات) (پایان نامه)

45000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

لینک های مفید

جواز های ما

تعداد کاربران 374 عدد
تعداد محصولات 1423 عدد
تعداد نوشته ها 7 عدد