نرم افزار هلو و نحوه کار با حسابداری و انبارداری در آن ویژه دانشجویان رشته حسابداری

سایت تخصصی هفت برگ بهترین مرجع پایان نامه ، آموزش و ارائه دهنده مقالات تخصصی

آشنایی با نرم افزار حسابداری هلو (انبارداری)

قیمت محصول 25000 تومان

آسان خرید کنید

تضمین کیفیت فایل

پشتیبانی 24 ساعته

25000 تومان – خرید

0 خرید

۰دیدگاه

نرم افزار هلو

رتبه دادن به محصول

جزییات محصول

در دنیای امروز که هر روز شکل تازه ای از ارتباطات اقتصادی به وجود می‌آید و افراد و شرکتها و مؤسسات با یکدیگر در ارتباط می‌باشند و تغییرات مالی آنها بر یکدیگر تأثیر دارد و روز به روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر می‌شود این عوامل باعث می شود که نقش حسابداری به عنوان فراهم کنندگان اطلاعات مالی با استفاده از استانداردهای حسابداری برای استفاده کنندگان بیشتر مشخص گردد. بنابراین نرم‌افزارهای زیادی جهت ترسیع این روند به وجود آمده است. نرم افزار هلو ، نرم افزار حسابداری که نیاز روز افزون موسسات و سازمانها به اطلاعات صحیح و بهنگام جهت بکارگیری در فرآیند تصمیم گیری مدیران را فراهم می‌کند. نرم افزار هلو اطلاعات مالی متنوعی را در اختیار استفاده کنندگان این نوع اطلاعات، خصوصا ” مدیران هر سازمان” قرار می‌دهد. قابلیت اتکاء از جمله خصیصه‌هایی است که بر میزان بکارگیری اطلاعات به‌موقع (بهنگام)  تأثیر می‌گذارد.

حسابداری انبار چیست؟

حسابداری انبار که در زبان انگلیسی با نام Store accounting شناخته می‌شود به مجموعه‌ای از عملیات‌ها و فرآیندهای حسابداری گفته می‌شود که موجودی انبار را مشخص می‌کند. در واقع در حسابداری انبار آنچه که در نهایت مشخص می‌شود مبلغی از موجودی انبار است و منظور از موجودی انبار، تعداد و مقدار محصولات و مواد اولیه موجود در انبار نیست. در طی این فرآیند عملیات انبارگردانی هم انجام می‌شود. به طور معمول فرآیند حسابداری انبار و انبارگردانی در پایان هر دوره مالی انجام می‌شود. با اینکه در بیشتر مجموعه‌ها پایان یک دوره مالی یک ساله است. اما در بسیاری از سازمان‌ها نیز دوره های مالی ۳ ماهه و ۶ ماهه هستند. نکته مهم این است که براساس استانداردهای حسابداری حداقل هر یک سال باید فرآیندهای حسابداری انبار و انبارگردانی انجام شود.

کار با نرم افزار هلو

کار با نرم افزار هلو طی 4 بخش انجام می‌شود. بخش اول، اطلاعات اول دوره بخش دوم، انتهای عملیات اول دوره، بخش سوم، ورود اطلاعات طی دوره و بخش آخر، بستن حسابها است. در ابتدای دوره تنها منوهای اطلاعات اول دوره و راهنمایی فعال هستند و بقیه منوهای برنامه غیر فعال می باشند. در اول دوره باید اطلاعاتی که از قبل از کار با برنامه به صورت دستی در دفاتر و سندهای حسابداری ثبت نموده اید و می خواهید در برنامه ذخیره شود،‌ را وارد نمایید. این اطلاعات به عنوان سرمایه اول دوره محسوب شده که تا یک تاریخ خاص گردآوری شده است و شامل موجودی انبار، طرف حسابها و میزان بدهکاری/ بستانکاری آنها، موجودی بانکها و صندوق، چکهای دریافتی/پرداختی می‌باشد.

 

هلو

قالب فایل : ورد قابل ادیت ( تعداد صفحه : 38) (حجم :2.5 MB)

فهرست مطالب
فصل اول:مقدمه حسابداری و تعاریف
چیکده
ویژگی های کیفی و اطلاعات حسابداری
سیستم های حسابداری در ایران
ابزار و مفاهیم پایه حسابداری
فصل دوم :آشنایی با نرم افزار هلو
سرفصل
تعیین ماهیت و گروه حساب
تعریف طرف حساب
مشخصات مالی
گروه بندی کالا
مشخصات اصلی
فصل سوم:پیوست
رزومه درفشان
گواهینامه کار آموزی

موارد مشابه از سایت هفت برگ برای دانشجویان رشته حسابداری قابل دسترس است.

گزارش کارآموزی حسابداری شرکت بیمه آسیا

نرم‌افزار حسابداری و نقش آن در گزارش‌ مالی

حسابداری در شرکت حفاری با موضوع انبارداری

25000 تومان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

لینک های مفید

جواز های ما

تعداد کاربران 298 عدد
تعداد محصولات 1336 عدد
تعداد نوشته ها 7 عدد